قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com):

 

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متقابلا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com)  ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) محفوظ می‏‌دارد.

 

نحوه ثبت، پردازش و ارسال سفارش در چسب سنگ دات کام:

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش خواهند شد.

فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9 صبح الی 17 هر روز امکان پاسخگویی و پیگیری  ارسال سفارشات از طریق شماره تلفن های مندرج در وب سایت، میباشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com)  به وسیله ارسال  پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) به پایان برسد و یا قیمت محصول مورد نظر به روز نشده باشد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای سفارش داده شده محصول دیگری را جایگزین کند و یا مابه التفاوت وجه محصول را به فروشگاه چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) پرداخت نماید.

فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی چسب سنگ دات کام (chasbesang.com) محفوظ است.